TESİS GÜVENLİĞİ

KONSEPT GROUP ÖZEL GÜVENLİK VE BİNA TESİS YÖNETİMİ

TESİS GÜVENLİĞİ

Hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için,
0 216 378 42 44 numaralı telefondan bilgi alabilir yada info@konseptgroup.com adresini kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Bina ve Tesis Güvenliği

Bina ve tesislerin güven içinde bulunmasını sağlamak amacıyla, elektronik ve fiziki güvenlik tedbirlerini uygulayarak, olası tehditleri önlemek.

Site ve Özel Konutlar Güvenliği Hizmeti; Site ve Özel Konut maliklerinin istekleri doğrultusunda gerekli elektronik ve fiziki güvenlik önlemlerini almak.

Konsept Özel Güvenlik şirketi olarak, insanların yaşam alanlarında güvenli ve huzur içerisinde yaşamaları, bina ve sitelerin çevre güvenliğinin sağlanması, bina ve mekanlara giriş-çıkışların kontrolü gibi hizmetlerde şirketimiz üst seviye koruma sağlamaktadır. Bina ve Site güvenlik hizmetlerimizde X-Ray cihazı, el dedektörleri ve kamera kontrol sistemleri gibi son teknoloji ekipmanları ile güvenlik kontrolünü sağlamaktayız. Bina ve site güvenlik hizmeti talebinde bulunmak için Konsept Özel Güvenlik şirketimizden güvenlik hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Proje kapsamı içerisindeki alanların, gözetim ve denetimini yapmak, olası yasa dışı saldırılara karşı korumak, acil durumlarda müdahale etmek, tesis içinde etikin devriye sistemi ile giriş ve çıkış kontrollerini ve güvenlik sistemleri operatörlüğü (X-RAY cihazı, el dedektörleri vb.) prosedürler dahilinde yapmak, devriye yapılarak bina içerisinde sistemli bir güvenlik ağı kurar.

Site ve konutlar için gerekli tüm güvenlik tedbirlerinin alınması, giriş çıkışlar kontrollü bir şekilde sağlanarak sistemli bir çalışma sistemiyle insanların yaşadıkları mekanlar daha güvenli ve huzurlu hale getirilir.

Konsept Güvenlik

Konusunda uzman, iyi eğitilmiş deneyimli personeli ile hızla gelişen özel güvenlik sektöründe kanunlar çerçevesinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışan uzman bir firma olması itibarı ile KONSEPT Group tam ve kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Modern çağın gerekliliklerine uyum sağlaması için son teknoloji ekipman ile donatılan personelimiz, sürekli eğitime tabi tutularak hem görevlerinde hem de ikili insan ilişkilerinde en üst seviyede bilgi sahibi olmaları sağlanmaktadır.

Güvenlik Hizmeti Verdiğimiz Alanlardan Bazıları
  • Fiziki Güvenlik Hizmeti
  • Geçici Güvenlik Hizmeti
  • Site ve Yaşam Alanları Güvenliği
  • Fabrika Güvenliği
  • Özel Aktivite Güvenliği
  • Kurumsal Koruma Hizmeti
  • Tesis Güvenliği
konsept-tesis-güvenliği
Neden Konsept Group

Konsept Group'u tercih etmeniz için size 3 neden!

1
Sektörel deneyim

Her biri alanında eğitimli ve profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz.

2
Kurumsal altyapı ve raporlama

Kurumsal altyapımız ile kesintisiz hizmet anlayışını prensip edinen firmamız tüm hizmet adımlarını raporlayacak şekilde hizmet vermektedir.

3
Personel temini ve makine parkuru

Bir dizi süreçten geçirilerek iş başı yapılan personellerimiz tüm hizmetlerimizi çağın gereklerini karşılayacak düzeyde temin ettiğimiz ekipmanlarla hizmet vermektedir.