RESEPSİYON HİZMETİ

KONSEPT GROUP ÖZEL GÜVENLİK VE BİNA TESİS YÖNETİMİ

RESEPSİYON HİZMETİ

Hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için,
0 216 378 42 44 numaralı telefondan bilgi alabilir yada info@konseptgroup.com adresini kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Resepsiyon Hizmeti

Rezidans sakinlerimize, kişiye özel danışmanlık ve sekreterya hizmeti veriyoruz. Günlük gazetelerinizin kapınıza teslimi, misafirlerinizin sizler adına lounge’larımızda ağırlanması, posta ve kurye takiplerinize kadar her türlü hizmet için emrinizdeyiz.

İç & dış mekan peyzaj düzenleme ile ferah bir atmosferde yaşamanızı sağlamak bizim için zevktir.

KONSEPT Group misafirlerinizin ve müşterilerinizin tesise kabulünde edinecekleri olumlu izlenimin tesisinizin imajına pozitif katkı sağlayacağının farkındadır.Resepsiyon Hizmeti bizim için yalnızca karşılama ve yönlendirmeden ibaret değildir.Bu noktada, güvenli ve kontrollü erişimi sağlamak, güler yüzlü ve profesyonel bir hizmet sunmak en önemli ilkemizdir. Özel seçilmiş, diksiyonu ve fiziki görünümü düzgün insan ilişkileri kuvvetli ve sürekli olarak eğitimlerden geçen personel tesisinizden en büyük yardımcınız olacaktır.

Konsept Group olarak periyodik olarak ziyaretçiyi karşıladığı andan uğurladığı ana kadar geçen zaman diliminde, doğru bilgi akışını sağlamalarına ve doğru yönlendirmeleri yapmalarına odaklı eğitim programları düzenliyoruz. Kendilerine özel kıyafetleri ile tesisinize değer katacak en önemli personellerden biri olan resepsiyon personellerimiz uzun mülakatlardan geçerek seçilip özenle proje için özel eğitildikten sonra görevlerine başlarlar.

Resepsiyon Hizmeti
  • Ziyaretçilerinizin karşılanması ve yönlendirilmesi.
  • Postalarınızın kabulü ve teslimi
konsept-resepsiyon-karssilama-hizmetleri
Neden Konsept Group

Konsept Group'u tercih etmeniz için size 3 neden!

1
Sektörel deneyim

Her biri alanında eğitimli ve profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz.

2
Kurumsal altyapı ve raporlama

Kurumsal altyapımız ile kesintisiz hizmet anlayışını prensip edinen firmamız tüm hizmet adımlarını raporlayacak şekilde hizmet vermektedir.

3
Personel temini ve makine parkuru

Bir dizi süreçten geçirilerek iş başı yapılan personellerimiz tüm hizmetlerimizi çağın gereklerini karşılayacak düzeyde temin ettiğimiz ekipmanlarla hizmet vermektedir.