HAKKIMIZDA

KONSEPT GROUP

Bina ve Tesis Yönetiminde Tercihiniz!

Genç ve dinamik kadromuzla sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan Konsept Group,
müşteri odaklı çözümleriyle sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur.

Hakkımızda

Konsept Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri – Konsept Bina Tesis Yönetim Danışmanlık şirketlerimiz, konusunun uzmanı olarak, yıllarca bu görev alanlarında, sektörün üst kademelerinde görev yapmış ve uzmanlaşmış profesyoneller tarafından kurulmuştur.

Özel güvenlik hizmetleri, danışma – resepsiyon hizmetleri, temizlik, teknik, peyzaj ve bordro lama gibi hizmetler grubunda, ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetsel çalışmaları, gerekli olacak teçhizat ve donanımları ile birlikte sağlayarak, çözüm ortağınız olmak için kurulmuş, kapsamlı bir grup şirkettir.

Vizyonumuz

Sorumluluk alanımıza giren konularda her zaman en yüksek teknolojiyi ve üst seviyedeki kaliteli ürünleri kullanarak kendimizi geliştirmek, müşteri memnuniyeti ve mutluluk odaklı hizmetler ile fark yaratarak sektörün tercih edilen markası olmaktır.

Elit bir anlayış, hizmette süreklilik yaratan ve hizmet anlamında her konuda çözümsel bir yaklaşımla, 7/24 hizmet anlayışının, müşteri beklentilerine cevap vereceği seviyede uygulama içinde olmak, kuruluş amacımızdır. Projesel bazda büyük veya küçük, çalışma alanları farkı olmaksızın, hizmetin gereğince uygulanması, müşteri memnuniyetinin sağlanması ve iş yürürlülüğünde olması gereken tüm ayrıntıların yerine getirilmesi, ilkemizdir.

Misyonumuz

Önceliğimiz olan can ve mal güvenliği konusunda emniyeti sağlayıp, mutlu huzurlu ve kaliteli yaşam alanları oluşturmak için, sektördeki gelişmeleri yakından takip edip, en son teknolojik ekipmanları kullanarak, personellerini yasal ve projeye özgü eğitimlerden geçirip müşteri memnuniyetini beklenenden daha yukarı çekerek hizmet vermektir.

Gerekli risk analizlerinin yapılması, projenin hizmet anlamında ihtiyaçlarının belirlenmesi ve bu ihtiyaçların sağlanması durumunda verilecek hizmetin üst seviyede uygulanması, Konsept Group olarak görevimizdir. Bu bilinçle misyonun yerine getirilmesi, önceliğimiz ve sürekliliğimizdir.