ELEKTRONİK GÜVENLİK

KONSEPT GROUP ÖZEL GÜVENLİK VE BİNA TESİS YÖNETİMİ

ELEKTRONİK GÜVENLİK HİZMETİ

Hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için,
0 216 378 42 44 numaralı telefondan bilgi alabilir yada info@konseptgroup.com adresini kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Elektronik Güvenlik Hizmetleri

Konsept Group sürekli gelişen teknoloji ile birlikte gerek yaşam alanlarında gerekse çalışma alanlarımızda maksimum düzeyde güvenlik ve kontrol sağlamak amacı ile elektronik güvenlik sistemleri çözüm ortağınız olmaya adaydır.

Konut ya da iş yerlerinizin iç ve dış alanlarının; yangın algılama,  hırsızlık alarmı ve CCTV sistemleriyle güvenliğinin sağlanması gibi risk faktörlerine karşı, risk analizlerini yaparak, projelendirilmesinde sizlere yardımcı olur sistemlerin tedarik ve montaj sorumluluğunu üstlenir  bu sistemleri kullanacak kişilere  ilgili konularda uygulamalı eğitimler verir.Ayrıca yaya ve araçlı geçiş kontrol,  Biyometrik Sistemler gibi İhtiyaçlarınızdan yola çıkarak elektronik güvenliğiniz, kart tanıma, şifre tanıma, parmak izi tanıma, ses tanıma, el tanıma ve iris tanıma gibi yöntemlerle kontrol edilir, arşivlenir ve rapor halinde sizlere sunulur.

Binanızın güvenliği, personel, ziyaretçi, araç ve otopark kontrolü gibi alanlarda profesyonel elektronik güvenlik çözümleri sunulmaktadır. Her biri kendi konusunda uzman çözüm ortaklarımız ile birlikte ihtiyaçlarınızı ayrıntılı olarak belirleyip fizibilite raporları çıkartılıp ekipman tedariki ve kurulumu konusunda kapsamlı destek vererek sorunsuz ve minimum maliyetli sorunsuz sistemler kurmaktayız.

Konsept Güvenlik

Konusunda uzman, iyi eğitilmiş deneyimli personeli ile hızla gelişen özel güvenlik sektöründe kanunlar çerçevesinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışan uzman bir firma olması itibarı ile KONSEPT Group tam ve kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Modern çağın gerekliliklerine uyum sağlaması için son teknoloji ekipman ile donatılan personelimiz, sürekli eğitime tabi tutularak hem görevlerinde hem de ikili insan ilişkilerinde en üst seviyede bilgi sahibi olmaları sağlanmaktadır.

Güvenlik Hizmeti Verdiğimiz Alanlardan Bazıları
  • Fiziki Güvenlik Hizmeti
  • Geçici Güvenlik Hizmeti
  • Site ve Yaşam Alanları Güvenliği
  • Fabrika Güvenliği
  • Özel Aktivite Güvenliği
  • Kurumsal Koruma Hizmeti
  • Tesis Güvenliği
konsept-cctv
Neden Konsept Group

Konsept Group'u tercih etmeniz için size 3 neden!

1
Sektörel deneyim

Her biri alanında eğitimli ve profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz.

2
Kurumsal altyapı ve raporlama

Kurumsal altyapımız ile kesintisiz hizmet anlayışını prensip edinen firmamız tüm hizmet adımlarını raporlayacak şekilde hizmet vermektedir.

3
Personel temini ve makine parkuru

Bir dizi süreçten geçirilerek iş başı yapılan personellerimiz tüm hizmetlerimizi çağın gereklerini karşılayacak düzeyde temin ettiğimiz ekipmanlarla hizmet vermektedir.