BİNA VE TESİS YÖNETİMİ

KONSEPT GROUP ÖZEL GÜVENLİK VE BİNA TESİS YÖNETİMİ

BİNA VE TESİS YÖNETİMİ

Hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için,
0 216 378 42 44 numaralı telefondan bilgi alabilir yada info@konseptgroup.com adresini kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Bina ve Tesis Yönetimi

Konsept Group özenle seçilmiş sertifikalı personelleri ile konusunda uzman ve deneyimli yönetim kadrosu,  hizmette kalite ve  devamlılığı sağlayan eğitim modelleri ile projelerinde vermiş olduğu hizmetlerde mükemmelliği hedefleyerek huzur içerisinde yaşamanızı temin eder.

Genel temizlik hizmetleri, Bina içi temizlik, Bina dışı temizlik, Dış cephe, cam temizliği, Sert zemin cilalama, Tekstil zemin temizlik ve bakım
Temizlik Proje danışmanlık hizmetleri dir.

Tüm bu hizmetler için öncelikle fizibilite ve keşif çalışmaları yapılarak alt yapı çalışmaları tamamlanır. KONSEPT Grup Tüm diğer hizmetlerde olduğu gibi, temizlik hizmetinin planlanmasında da öncelikli olarak müşterinin talep ve beklentileri ile kurumun yada tesisin fiziki özellikleri dikkate almaktadır. 
Temizlik hizmetinin yürütüleceği alanların belirlenmesinde sonra; zemin ve yüzey analiz edilerek en uygun malzeme alternatifleri seçilir. Camdan mermere; tik ağacından parkeye çeşitli zemin ve yüzeylerde farklı kimyasal ve ekipmanlar kullanılarak temizlenen zemin ya da yüzeyin ömrünün uzatılması ve hijyen hedeflenmiştir. Periyodik temizlik ve hijyen ihtiyaçlarınızı, sürekli  eğitime tabi tutulan personelleri ve dünya standartlarına sahip makine & ekipmanları ile karşılamaktadır.

Konsept Temizlik

Profesyonel temizlik ekibimiz, ortak genel alan temizliğinden, evinizin kişisel temizlik ihtiyaçlarına kadar tüm hizmetleri rutin olarak sağlamaktadır. Günlük ve saatlik temizlik servisi sayesinde her an misafirlerinizi gönül rahatlığıyla ağırlamanızı garanti ediyoruz.

konsept-bina-ve-tesis-yonetimi


Neden Konsept Group

Konsept Group'u tercih etmeniz için size 3 neden!

1
Sektörel deneyim

Her biri alanında eğitimli ve profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz.

2
Kurumsal altyapı ve raporlama

Kurumsal altyapımız ile kesintisiz hizmet anlayışını prensip edinen firmamız tüm hizmet adımlarını raporlayacak şekilde hizmet vermektedir.

3
Personel temini ve makine parkuru

Bir dizi süreçten geçirilerek iş başı yapılan personellerimiz tüm hizmetlerimizi çağın gereklerini karşılayacak düzeyde temin ettiğimiz ekipmanlarla hizmet vermektedir.