BAHÇE VE PEYZAJ

KONSEPT GROUP ÖZEL GÜVENLİK VE BİNA TESİS YÖNETİMİ

BAHÇE VE PEYZAJ

Hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için,
0 216 378 42 44 numaralı telefondan bilgi alabilir yada info@konseptgroup.com adresini kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Bahçe ve Peyzaj

KONSEPT Group, Yaşam ve çalışma alanlarınıza ait bahçe ve yeşil alanların yeniden tasarımından, periyodik bakımına kadar, tüm süreçleri üstlenir. Bahçe ve yeşil alanlarınızı, estetik ve fonksiyonel bir şekilde, rengi, kokusu ve dokusu ile çevreye ve bulunduğu ortama uygun şekilde yeniden tasarlayarak; sizlere keyif alabileceğiniz huzurlu bir ortam yaratmak en temel amacımızdır.

KONSEPT Group bitkisel peyzaj uygulamaları, sert peyzaj uygulamaları, bitki-toprak-çim temini, ahşap uygulamaları, süs havuzu, şelale, yapay/doğal gölet uygulamaları gibi uygulamaları, deneyimli peyzaj mimarları ve teknik uygulama kadrosuyla gerçekleştiriyor, uygulama sonrası periyodik bakım programlarımızla da peyzaj alanlarının uzun yıllar bakımlı olarak korunmasını ve yaşamasını sağlıyoruz.

Bahçe ve Peyzaj Bakımı Hizmeti
  • Bahçe bakımı
  • Peyzaj
konsept-bahçe-ve-peyzaj
Neden Konsept Group

Konsept Group'u tercih etmeniz için size 3 neden!

1
Sektörel deneyim

Her biri alanında eğitimli ve profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz.

2
Kurumsal altyapı ve raporlama

Kurumsal altyapımız ile kesintisiz hizmet anlayışını prensip edinen firmamız tüm hizmet adımlarını raporlayacak şekilde hizmet vermektedir.

3
Personel temini ve makine parkuru

Bir dizi süreçten geçirilerek iş başı yapılan personellerimiz tüm hizmetlerimizi çağın gereklerini karşılayacak düzeyde temin ettiğimiz ekipmanlarla hizmet vermektedir.