AVM ve MAĞAZA GÜVENLİĞİ

KONSEPT GROUP ÖZEL GÜVENLİK VE BİNA TESİS YÖNETİMİ

AVM VE MAĞAZA GÜVENLİĞİ

Hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için,
0 216 378 42 44 numaralı telefondan bilgi alabilir yada info@konseptgroup.com adresini kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Avm ve Mağaza Güvenliği

Alış Veriş merkezlerinde işletmenin talepleri doğrultusunda işletmeyi, çalışanlarını, müşteri ve ziyaretçilerini her türlü tehdide karşı korumak üzere gerekli önleyici tedbirler alıp, geniş kapsamlı bir güvenlik hizmeti vermekteyiz.Yasaya uygun olarak eğitimi-belgeyi ve çalışacağı projeye ve kullanacağı teknolojiye uygun eğitimden geçirilen özel güvenlik görevlisi; giriş kontrol sistemleri, raporlama sistemleri, izleme sistemleri ve alarm sistemleri gibi ileri teknoloji içeren modern sistemlerle donatılır ve desteklenir Bu tesisleri için başlıca hizmetler;

Alışveriş merkezi  giriş çıkış güvenliği, Otoparkların giriş çıkış kontrolü ve  güvenliği, AVM içerisinde yer alan mağazaların her türlü olaya karşı ( hırsızlık, kapkaç, saldırı vs.)  güvenliği ile AVM ve Mağazaların müşterilerine ve personellerine verilecek güvenlik hizmetleridir. Bu tür yerlerde önlem alınması gereken başlıca tehdit unsurları Hırsızlık, Gasp ve Sorunlu müşterilerin çıkartması muhtemel olaylardır. Güvenlik hizmeti almak isteyen  tesisin ya da projenin valilikten verilen özel güvenlik izni olması gerekmektedir. Alınması gerekli olan bu Özel güvenlik izin belgesi alınan tesise göre silahlı ya da silahsız olarak alınabilmektedir. KONSEPT Group ilk kez belge alacak tesislere belgenin alınması ile ilgili süreçte danışmanlık hizmetlerini sorunsuz olarak verebilmektedir. Güvenlik hizmeti verilecek olan Alış Veriş merkezlerinin uygun alt yapılarının bulunması durumunda gerekli görülen durumlarda merkezden izleme, kayıt altına alma ve yönlendirmelerinin yapılması sağlanılabilir.Konsept Group profesyonel operasyon kadrosunun yapacağı fizibilite çalışmaları  ile tesisinize uygun personel sayısı ve çalışma programını tarafınıza teklif olarak sunar.

Konsept Güvenlik

Konusunda uzman, iyi eğitilmiş deneyimli personeli ile hızla gelişen özel güvenlik sektöründe kanunlar çerçevesinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışan uzman bir firma olması itibarı ile KONSEPT Group tam ve kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Modern çağın gerekliliklerine uyum sağlaması için son teknoloji ekipman ile donatılan personelimiz, sürekli eğitime tabi tutularak hem görevlerinde hem de ikili insan ilişkilerinde en üst seviyede bilgi sahibi olmaları sağlanmaktadır.

Güvenlik Hizmeti Verdiğimiz Alanlardan Bazıları
  • Fiziki Güvenlik Hizmeti
  • Geçici Güvenlik Hizmeti
  • Site ve Yaşam Alanları Güvenliği
  • Fabrika Güvenliği
  • Özel Aktivite Güvenliği
  • Kurumsal Koruma Hizmeti
  • Tesis Güvenliği
konsept-avm-guvenlik
Neden Konsept Group

Konsept Group'u tercih etmeniz için size 3 neden!

1
Sektörel deneyim

Her biri alanında eğitimli ve profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz.

2
Kurumsal altyapı ve raporlama

Kurumsal altyapımız ile kesintisiz hizmet anlayışını prensip edinen firmamız tüm hizmet adımlarını raporlayacak şekilde hizmet vermektedir.

3
Personel temini ve makine parkuru

Bir dizi süreçten geçirilerek iş başı yapılan personellerimiz tüm hizmetlerimizi çağın gereklerini karşılayacak düzeyde temin ettiğimiz ekipmanlarla hizmet vermektedir.