TEMİZLİK HİZMETLERİ

KONSEPT GROUP ÖZEL GÜVENLİK VE BİNA TESİS YÖNETİMİ

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için,
0 216 378 42 44 numaralı telefondan bilgi alabilir yada info@konseptgroup.com adresini kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Temizlik Hizmetleri

KONSEPT Grup Tüm diğer hizmetlerde olduğu gibi, temizlik hizmetinin planlanmasında da öncelikli olarak müşterinin talep ve beklentileri ile kurumun ya da tesisin fiziki özellikleri dikkate almaktadır. Temizlik hizmetinin yürütüleceği alanların belirlenmesinde sonra; zemin ve yüzey analiz edilerek en uygun malzeme alternatifleri seçilir. Camdan mermere; tik ağacından parkeye çeşitli zemin ve yüzeylerde farklı kimyasal ve ekipmanlar kullanılarak temizlenen zemin ya da yüzeyin ömrünün uzatılması ve hijyen hedeflenmiştir. Periyodik temizlik ve hijyen ihtiyaçlarınızı, sürekli eğitime tabi tutulan personelleri ve dünya standartlarına sahip makine & ekipmanları ile karşılamaktadır.

GENEL TEMİZLİK : Gün içerisinde periyodik olarak koridorların, merdivenlerin ıslak paspas ile paspaslanması ve kuru mop ile moplanması, daire bazında çöp ve atıkların toplanması, yangın merdivenlerinin temizlenmesi, asansörlerin ve yangın kapılarının temizlenmesi ile tüm bu alanlarının hijyeninin sağlanması.

CAM TEMİZLİĞİ : Yüksek katlı binaların, gökdelenlerin ve plazaların camlarını ve profil temizlikleri, teknolojiye uygun dış cephe asansörleri ve liftler yardımıyla profesyonel cam temizleme personeli ile yapılmaktadır. Kirli camlar güneş ışınlarının girmesini önlediği gibi, görüntüyü de çirkinleştirir.

SERT ZEMİN TEMİZLİĞİ : KONSEPT Grup Mermer, granit, taş, çini, seramik, vinil, marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak üzere; farklı temizlik ürün ve programlarının uygulanmasını gerektiren tüm yüzeylerin bakım ve temizliğini, piyasadaki en kaliteli, doğa dostu sert zemin uygulama ürünleri ile yapmaktadır. özel cilalama ve cila bakımı programları ile, cilalanabilen tüm yüzeyleriniz tertemiz bir görünüme sahip olacaktır.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ : Konsept Grup diğer uygulamalara göre daha zor olan inşaat sonrası temel temizlik hizmetlerini, özel yetiştirilmiş kalifiye personeli ve bu temizliğe uygun özel malzemeleri ile kusursuz olarak güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Temizlik Hizmeti Verdiğimiz Alanlardan Bazıları
  • İnşaat Sonrası Temizlik
  • Genel temizlik hizmetleri
  • Bina içi temizlik
  • Bina dışı temizlik
  • Sert zemin cilalama
  • Tekstil zemin temizlik ve bakım
  • Dış Cephe ve Cam Temizliği
  • Ofis Temizliği
  • Site  Temizliği
konsept temizlik
Neden Konsept Group

Konsept Group'u tercih etmeniz için size 3 neden!

1
Sektörel deneyim

Her biri alanında eğitimli ve profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz.

2
Kurumsal altyapı ve raporlama

Kurumsal altyapımız ile kesintisiz hizmet anlayışını prensip edinen firmamız tüm hizmet adımlarını raporlayacak şekilde hizmet vermektedir.

3
Personel temini ve makine parkuru

Bir dizi süreçten geçirilerek iş başı yapılan personellerimiz tüm hizmetlerimizi çağın gereklerini karşılayacak düzeyde temin ettiğimiz ekipmanlarla hizmet vermektedir.