GEÇİCİ GÜVENLİK HİZMETİ

KONSEPT GROUP ÖZEL GÜVENLİK VE BİNA TESİS YÖNETİMİ

GEÇİCİ ÖZEL GÜVENLİK

Hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için,
0 216 378 42 44 numaralı telefondan bilgi alabilir yada info@konseptgroup.com adresini kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Geçici Güvenlik Hizmeti

Konsept Group özel seminer ve toplantılarda, açılışlarda, konferanslarda, toplu gezilerde, spor faaliyetlerinde, stadyum ve salon konser , sergi gibi organizasyonlarınızda  davetsiz misafirlere ya da istenmeyen maddelere karşı katılımcıların güvenlik ve huzurlarını sağlamak, davetiye ve biletler ile giriş kontrollerini yapmak, konuklarınızı yönlendirmek, sergilenen malzeme veya eserlerin gözetimini, dikkatli ve donanımlı güvenlik personeliyle yapmak konusunda her türlü güvenlik tedbirini alarak hizmet vermek konusunda en büyük yardımcınız olacaktır. Ayrıca vip hizmet ile kişi, belge, para veya kıymetli varlık taşıma ve nakil konularında uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız

Konsept Güvenlik

Konusunda uzman, iyi eğitilmiş deneyimli personeli ile hızla gelişen özel güvenlik sektöründe kanunlar çerçevesinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışan uzman bir firma olması itibarı ile KONSEPT Grup tam ve kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Modern çağın gerekliliklerine uyum sağlaması için son teknoloji ekipman ile donatılan personelimiz, sürekli eğitime tabi tutularak hem görevlerinde hem de ikili insan ilişkilerinde en üst seviyede bilgi sahibi olmaları sağlanmaktadır.

Güvenlik Hizmeti Verdiğimiz Alanlardan Bazıları
  • Fiziki Güvenlik Hizmeti
  • Geçici Güvenlik Hizmeti
  • Site ve Yaşam Alanları Güvenliği
  • Fabrika Güvenliği
  • Özel Aktivite Güvenliği
  • Kurumsal Koruma Hizmeti
  • Tesis Güvenliği
Konsept Güvenlik
Neden Konsept Group

Konsept Group'u tercih etmeniz için size 3 neden!

1
Sektörel deneyim

Her biri alanında eğitimli ve profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz.

2
Kurumsal altyapı ve raporlama

Kurumsal altyapımız ile kesintisiz hizmet anlayışını prensip edinen firmamız tüm hizmet adımlarını raporlayacak şekilde hizmet vermektedir.

3
Personel temini ve makine parkuru

Bir dizi süreçten geçirilerek iş başı yapılan personellerimiz tüm hizmetlerimizi çağın gereklerini karşılayacak düzeyde temin ettiğimiz ekipmanlarla hizmet vermektedir.